Львівська Крамниця

Умови угоди

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги сайту надаються для ознайомлення з товаром і його характеристиками. Ми прагнемо до максимальної точності і повноти викладених матеріалів і послуг, що надаються на цьому cайті, але не гарантуємо їх повну відповідність. Адміністрація cайту у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому cайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Адміністрація Сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-який збиток, що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього cайту.

Реєстрація на сайті


Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати правдиву та точну інформацію про себе і свої контактні данні.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви погоджуєтесь повідомити про це нам.


Зворотний зв'язок та коментарі

Залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також яким або іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення розміщене на сайті може бути видалено без вашого на те згоди, а також безоплатно використано на своїй розсуд. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.


Використання персональних даних


Сайт використовує різні технології для збору інформації.

ПЛАТІЖНІ ДАННІ І ОСОБИСТІ НІКУДИ НЕ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ.

Львівська Крамниця © 2021