Львівська Крамниця

Умови угоди

Умови угоди

Відмова від відповідальності


Матеріали та послуги сайту надаються для ознайомлення з товаром і його характеристиками. Ми прагнемо до максимальної точності і повноти викладених матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті, але не гарантуємо їх повну відповідність. Адміністрація Сайту у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Адміністрація Сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь який збиток, що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.


Реєстрація на сайті


Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних.


У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви погоджуєтесь повідомити про це нам.


Зворотний зв'язок та коментарі


Звертаючись до Сайту або залишаючи коментарі на Сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також яким або іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення розміщене на Сайті може бути видалено без Вашого на те згоди, а також безоплатно використаний за своїм розсудом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.


Використання персональних даних


Сайт використовує різні технології для збору інформації. 


ПЛАТІЖНІ ДАННІ І ОСОБИСТІ НІКУДИ НЕ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ.

Львівська Крамниця © 2021