Львівська Крамниця
  • Суддя та його кат

Суддя та його кат

✓ В наявності
Код товару: Паперова Книга
«Суддя та його кат» — один із ранніх творів відомого швейцарського письменника Фрідріха Дюрренматта, який приніс йому славу майстра детективного жанру. Вбивство лейтенанта поліції Шміда та його розслідування стає для смертельно хворого комісара Берлаха останнім шансом п...

50₴

Опис

«Суддя та його кат» — один із ранніх творів відомого швейцарського письменника Фрідріха Дюрренматта, який приніс йому славу майстра детективного жанру. Вбивство лейтенанта поліції Шміда та його розслідування стає для смертельно хворого комісара Берлаха останнім шансом перемогти Вічне зло в подобі затятого злочинця Ґастманна, двобій з яким він веде все своє життя. Але для цього йому доведеться теж одягнути маску і стати відстороненим гросмейстером шахової гри.

Повість буде цікава тим читачам, які в детективному сюжеті шукають не лише розгадку злочину, а й відповіді на вічні запитання: чому зло незнищенне, закон часто безсилий, а людська справедливість, заради відновлення Вищого закону та перемоги добра, іноді змушена йти кривими доріжками зла?


Характеристики

Загальні характеристики

Автор
Фрідріх Дюрренматт
Видавництво
Видавництво Видавництво Старого Лева
Мова
Українська
Кількість сторінок
112
Рік видання
2017

Додаткова інформація

Гарантія
14 днів
Написати відгук
Львівська Крамниця © 2021