Художня література

99 франков

99 франков

60₴

Книга "99 франков" представляет собой остроумную сатиру на рекламный бизнес, дерзкое разоблачение безумного и полного превратностей мира, в котором все презирают друг друга, где бездарно растрачиваютс..

60₴

HHhH. Голову Гіммлера звуть Гайдріх

140₴

За часи Третього Рейха існувала жартівлива приказка – «Голову Гіммлера звуть Гайдріх», або скорочено «HHhH». Райнгард Гайдріх був одним з найстрашніших німців серед наближених до Гітлера. Про нього хо..

140₴

The Clocks

The Clocks

130₴

В доме слепой учительницы присланная из бюро стенографистка находит труп. Проходящий мимо по своим служебным делам сотрудник внешней разведки оказывается втянутым в расследование этого убийства. На ме..

130₴

Інферно

170₴

Цей роман було названо найкращим твором Дена Брауна! Автор, як завжди, приготував для нас роман з божевільним сюжетом, де світ класичних витворів мистецтва замінює реальний, а читач поринає у небезпеч..

170₴

Акваріум

42₴

"Акваріум" - то справжній шок навіть для найвибагливішого читача... "Ці раби, яких я виховав, ніколи вже не зможуть стати людьми", - свідчить передсмертна записка власника акваріума Олеся Шенколюка. Щ..

42₴

Басаврюк ХХ

Басаврюк ХХ

70₴

Чи справді історія між двома світовими війнами була такою простою? Таємні організації, Храм Жаху і життя звичайних людей, приречених на люту загибель в горнилі безглуздих для них битв. Серед них живут..

70₴

Без Меріт

130₴

У цьому зворушливому романі авторка наголошує на важливості чесності в сім’ї, умінні прощати, довіряти та бути уважнішими одне до одного. Це історія доволі незвичайної родини Восс, кожен із членів яко..

130₴

Безумно богатые азиаты

59₴

Когда Рэйчел Чу соглашается провести лето в Сингапуре со своим парнем Ником Янгом, она представляет себе скромный семейный дом, долгие поездки для знакомства с островом и время, проведенное с мужчиной..

59₴

Бог-Імператор Дюни

249₴

Три з половиною тисячоліття Лето ІІ Атрід править величезною космічною імперією з центром на Арракісі. За цей час і планета, і правитель змінилися до невпізнання. Від пустельної Дюни не залишилось і с..

249₴

Вежа блазнів

Вежа блазнів

170₴

Від автора легендарної саги «Відьмак»Магія Анджея Сапковського - у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам с..

170₴

Верные, безумные, виновные

60₴

Шестеро відповідальних дорослих. Три милі дитини. Одна маленька собака. Звичайний вікенд. Що ж могло піти не так? Від і Тіффані запрошують сусідів та їхніх друзів на барбекю. І всі з радістю погоджуют..

60₴

Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 1

Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 1

160₴

Говард Філіпс Лавкрафт (1890-1937) - відомий американський письменник, який, написавши величезну кількість оповідань, багато повістей і три романи (не кажучи вже про архів його листування, що вважаєть..

160₴

Двійник

167₴

Мора Айлс бачила чимало страшних речей. Коли працюєш судмедекспертом, вже не боїшся смерті. На секційний стіл потрапило тіло жінки, як дві краплі води схожої на Мору. Судмедексперта охопив справжній ж..

167₴

Дисклеймер. Усі збіги випадкові Дисклеймер. Усі збіги випадкові
-7%

Дисклеймер. Усі збіги випадкові

115₴124₴

Кетрін Рейвенскрофт з сім'єю переїжджає до нового будинку, про який вони так довго мріяли. В одній з кімнат Кетрін знаходить дивну книжку під назвою «Ідеальний незнайомець» та занурюється в її читання..

115₴124₴

Ели воду из-под крана

Ели воду из-под крана

41₴

Залучений незвичайною назвою книги, читач, швидше за все, не впізнає автора: ім'я Олександра Аркадійовича Сидоренко поки що мало про що каже широкій аудиторії. Куди більш відоме його сценічне прізвись..

41₴

За мить до падіння

130₴

Неподалік від Нью-Йорка в океан упав приватний літак. Двоє пасажирів дивом дісталися до берега. Це художник-невдаха Скотт Барроуз, який опинився на борту літака випадково, і чотирирічний Джей-Джей, си..

130₴

Збережи свідомість

39₴

У цій книжці зібралися докупи дуже різні голоси. Як збираються у місці стихійного лиха абсолютно різні люди: хтось - аби врятуватися, хтось - аби врятувати, хтось - аби уславитись... Як збираються док..

39₴

Кімната

127₴

Усе своє життя п’ятирічний Джек провів у Кімнаті. Для нього це цілий світ; там він народився й виріс, там він грає зі своєю Ма, читає книжки, дивиться телевізор. Кімната — справжній дім для Джека, але..

127₴

Клуб невиправних оптимістів

177₴

Париж кінця 1950 — початку 1960-х років, епоха рок-н-ролу й Алжирської війни. Героєві дванадцять — вік, коли все: навчання в ліцеї, родинний конфлікт, розлучення батьків, зрештою, взагалі життя — даєт..

177₴

Книга Балтиморів

190₴

«Книга Балтиморів» — родинна сага з детективним сюжетом, історією великої любові і Драми. Це психологічний роман, у якому відомий письменник Маркус Ґольдман (герой бестселера Жоеля Діккера «Правда про..

190₴

Книга Вічне світло. Книга 3

Книга Вічне світло. Книга 3

180₴

Коли все почалося, ніхто не знав, чим усе закінчиться. Він був звичайним шукачем пригод, спокусником чужих дружин, якому щодня доводилося рятуватися від халеп. Усе змінилося, стерлося під важкими чере..

180₴

Міністерство граничного щастя

135₴

«Міністерство граничного щастя» — другий роман індійської письменниці. Він побачив світ через двадцять років після успішного дебюту — книжки «Бог Дрібниць», що принесла їй Букерівську премію. Роману т..

135₴

Місто дівчат

200₴

«Місто дівчат» — новий бестселер Елізабет Ґілберт, яка підкорила світ романами «Їсти, молитися, кохати» та «Природа всіх речей». Це інтригуючий роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бу..

200₴

Маленькая зеленая книжка

78₴

Вы держите в руках книгу бескомпромиссных очерков о жизни известного журналиста, писателя, блогера, имеющего наглость говорить все, что думает. Говорить не просто о чем, а — как: честно, хлестко, полн..

78₴

Показано з 1 по 24 із 40 (2 сторінок)