Бізнес література

7 звичок надзвичайно ефективних людей

155₴

Ця книжка — світовий супербестселер, праця №1 у темі росту особистості! Вона позитивно вплинула на життя мільйонів людей в усьому світі, серед яких Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс!Керівництво н..

155₴

Анатомія брехні. Колишні офіцери ЦРУ навчать вас виявляти обман

150₴

Колишні офіцери ЦРУ, провідні фахівці з розпізнання брехні, розповідають читачу про методи викриття брехні. Адже уявіть, наскільки змінилися б ваші стосунки з людьми, якби ви могли вчасно виявляти, бр..

150₴

Бути босом — легко. Бувай, неефективний менеджменте!

Бути босом — легко. Бувай, неефективний менеджменте!

140₴

Бути босом ― для когось мрія чи мета, а для когось постійний тиск і тягар відповідальності. Адже хороший бос має постійно спілкуватися з підлеглими, ставити їм завдання, роз’яснювати очікування, вимаг..

140₴

Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії

140₴

Вдалий бізнес неможливо створити без ризику. І такий ризик цілком виправданий і потрібний, коли йдеться не лише про прибуток, а й про взаємини між людьми.  «Доставка щастя» — це книжка про великі..

140₴

Думай і багатій

155₴

Коли Наполеон Гілл був ще зовсім юним, Дейл Карнегі розважливо поділився з ним таємною формулу успіху, яку він вивів ґрунтуючись на досягненнях видатних людей. Відтоді Наполеон Гілл не тільки зумів ба..

155₴

Живи на всі сто. Як зробити свій день продуктивним

80₴

Чи часто ваші дні складаються вдало? Ви встигаєте все, що запланували, колеги й шеф вами задоволені, удома панує гармонія, а головне — ви енергійні навіть наприкінці дня? Якщо такі дні для вас рідкіст..

80₴

Мистецтво роздрібної торгівлі. Передові ідеї та стратегії від найуспішніших торгових компаній світу Мистецтво роздрібної торгівлі. Передові ідеї та стратегії від найуспішніших торгових компаній світу
-20%

Мистецтво роздрібної торгівлі. Передові ідеї та стратегії від найуспішніших торгових компаній світу

160₴200₴

Це перше у світі керівництво по успіху в роздрібній торгівлі, доповнене найважливішими актуальними новинами, в тому числі новими прикладами, ідеями, стратегіями та тактиками кращих сучасних рітейлерів..

160₴200₴

Нонсенс. Осягнути і перемогти

Нонсенс. Осягнути і перемогти

155₴

Що відбувається, коли ми стикаємося з чимось невідомим та суперечливим? Чому прагнемо за будь-яких умов уникнути плутанини і знайти однозначну відповідь? У книзі Джеймі Голмза по-новому осмислено роль..

155₴

Очень хорошая жизнь. О ценности воображения и побочных выгодах неудач

110₴

Автор книжки «Очень хорошая Жизнь» – Джоан Роулінг. Це її промова перед випускниками Гарвардського університету. Її ім'я відоме в усьому світі. Кожна нова книжка про Гаррі Поттера розходилася в перший..

110₴

Прибуток понад усе

149₴

Майк Мікаловіц пропонує всім, хто хоче досягти миттєвої прибутковості, просте та зрозуміле рішення з керування грошовими коштами! На його думку, якщо ви не отримуєте прибутку, можливо, ваш бізнес недо..

149₴

Продається все

190₴

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» — не лише історія успіху новаторської компанії, а й свого роду посібник, інструкція для тих, хто хоче створити свій бізнес. Бред Стоун захопливо пише про за..

190₴

У полум'ї. 7 кроків до найяскравішого життя

115₴

Історія Джона О'Лірі — це історія натхнення. І вона починається з того фатального дня, коли дев’ятирічний  хлопчик вирішив побавитися з вогнем. З тих пір його життю судилося змінитися назавжди. П..

115₴

Як здобути прихильність людей і навчитися впливати на них

171₴

Агенту ФБР Джекові Шеферу доводилося користуватися незвичайними стратегіями для ефективної взаємодії з оточенням, зокрема зі шпигунами та злочинцями.Протягом двадцяти років фахівець із поведінкового а..

171₴

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)